Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z wielką chęcią to bym Ciebie jebnęła..! Teraz ku*** będzie jakieś smuty tu walić..Zachowaj to dla siebie..A jeżeli bronisz tego psychicznego śmiecia to radze dowiedzieć się szczegółów..Niektórzy jego uczniowie pewnie to czytali i sami napisali że miał problemy z psychiką..Każdy pisze to co mu na sercu leży a tobie to ch*** do tego co o tym deb***u sądzę..!Tak a może to ona sama się zabiła,sama narobiła sobie ran cielesnych,powiesiła go na pasku od spodni na gałęzi(chociaż to nie możliwe) i włożyła mu nóż do kieszeni tak..?! Policja mówiła że były ślady że się broniła..Ja uważam że ten facet ją zabił a później dopiero się zorientował że może dostać dożywocie ze zabójstwo to co mógł innego zrobić jak nie powiesić się..Jakby uciekał to i tak by go złapali i tak..Nie wiem po co ta cała filozofia..Ja się trzymam swojej wersji i czekam na oficjalne rozstrzygnięcie tej sytuacji..Ale wydaje mi się że nie ma innej opcji że było inaczej..Po prostu ja jeszcze nie mogę uwierzyć w to co się stało..Kilka dni temu rozmawiałam z tą kobietą a teraz jej już nie ma..;((Ona nie zasługiwała na śmierć..Takich ludzi jak ona jest mało..A przez takich ludzi jak ten stary jest jeszcze mniej..!;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszesz o wujku,to byl morderca chory psychicznie/poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ważne.. napisał:
Z wielką chęcią to bym Ciebie jebnęła..! Teraz ku*** będzie jakieś smuty tu walić..Zachowaj to dla siebie..A jeżeli bronisz tego psychicznego śmiecia to radze dowiedzieć się szczegółów..Niektórzy jego uczniowie pewnie to czytali i sami napisali że miał problemy z psychiką..Każdy pisze to co mu na sercu leży a tobie to ch*** do tego co o tym deb***u sądzę..!Tak a może to ona sama się zabiła,sama narobiła sobie ran cielesnych,powiesiła go na pasku od spodni na gałęzi(chociaż to nie możliwe) i włożyła mu nóż do kieszeni tak..?! Policja mówiła że były ślady że się broniła..Ja uważam że ten facet ją zabił a później dopiero się zorientował że może dostać dożywocie ze zabójstwo to co mógł innego zrobić jak nie powiesić się..Jakby uciekał to i tak by go złapali i tak..Nie wiem po co ta cała filozofia..Ja się trzymam swojej wersji i czekam na oficjalne rozstrzygnięcie tej sytuacji..Ale wydaje mi się że nie ma innej opcji że było inaczej..Po prostu ja jeszcze nie mogę uwierzyć w to co się stało..Kilka dni temu rozmawiałam z tą kobietą a teraz jej już nie ma..;((Ona nie zasługiwała na śmierć..Takich ludzi jak ona jest mało..A przez takich ludzi jak ten stary jest jeszcze mniej..!;((
Łzesz jak z nut,Ona leciała tylko na kase,kantem go pusciła i dostała sa swoje. A deb***em to jestes TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy tutaj i tak samo ja, nie macie o niczym pojęcia!Wydajecie osad????Jakie macie do tego prawo??? po co to zbędne gadanie???Żerujecie na nieszczęściu tych osób i ich rodzin!!!!!Jak możecie wypisywać takie rzeczy??Stała się tragedia i nikt już tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brącie tego jeb*** nauczyciela. To co zrobił jest chore. Tylko osoba psychicznie chora mogla to zrobić. Nic go nie usprawiedliwia. Ten facet powinien sie smarzyć w piekle!!! I mam w dup*e, jak zareagują jego dzieci jak to przeczytają. Poprostu ich tatuś to morderca. Pozdrawiam. Bliski tomaszowianin. A i prosze nie obrażać mojego miasta i ludzi którzy w nim mieszkają. A ta osoba która grozila że bedzie 3 ofiarą sama może nią być!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
piszesz o wujku,to byl morderca chory psychicznie/poprostu
Ku*** na jaką kase!!! nasłuchaliście sie jakiś plotek i pieprzycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry za tamten post, zły cytat. chodziło mi o tą osobę na dole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q napisał:
Łzesz jak z nut,Ona leciała tylko na kase,kantem go pusciła i dostała sa swoje. A deb***em to jestes TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kur**a jaka kasa. Plotek sie nasluchalaś/eś/ Nie piep** i nie obrażaj innych. Mordercą jest facet, kobieta jest ofiarą. proste. Nie było 3 osoby bo by przeciesz nie powiesila tego faceta na pasku od spodni. Faceta złapało sumienie i sie przestraszyl wyroku proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś bliski napisał:
Nie brącie tego jeb*** nauczyciela. To co zrobił jest chore. Tylko osoba psychicznie chora mogla to zrobić. Nic go nie usprawiedliwia. Ten facet powinien sie smarzyć w piekle!!! I mam w dup*e, jak zareagują jego dzieci jak to przeczytają. Poprostu ich tatuś to morderca. Pozdrawiam. Bliski tomaszowianin. A i prosze nie obrażać mojego miasta i ludzi którzy w nim mieszkają. A ta osoba która grozila że bedzie 3 ofiarą sama może nią być!!!
W du*** to my mamy ciebie i twoje zasrane opinie.Tacy jak ty nie powinni sie tu wogule wypowiadoc.Masz zero szacunku dla zmarłych. Sam sie bedziesz smarzyc w piekle jak przyjdzie na ciebie czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 napisał:
W du*** to my mamy ciebie i twoje zasrane opinie.Tacy jak ty nie powinni sie tu wogule wypowiadoc.Masz zero szacunku dla zmarłych. Sam sie bedziesz smarzyc w piekle jak przyjdzie na ciebie czas!
Przepraszam, przesadziłem, ale irytuje mnie to jak tu sie wszyscy kłócą.Wiemy że on ją zabił. nigdy niedowiemy się dlaczego do tej tragedi doszło. Więc proponuje się już tu więcej nie kłócić, a obu duszom życzę życie wieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ludzie..Oni nie spotykali się..Ten facet był na serio psycholem i ciągle wydzwaniał do niej i do jej mamy bo on się w niej zakochał a ona nie chciała mieć z nim nic wspólnego..Przecież mama Pani którą zabił by chyba ściem nie puszczała..! I jak we środę wracała z Zamościa z uczelni to on wiedział że jeździ tamtędy w poszczególne dni i może położył się koło drogi żeby się zatrzymała jak zobaczył jej samochód i ona wysiadła z samochodu bo chciała zobaczyć co mu jest,czy nic mu się nie stało i od wtedy wyciągnął nóż i zrobił czego nie powinien robić..Wszyscy którzy ją znali wiedzą jaka była,że nikogo by nie skrzywdziła..Normalny człowiek by czegoś takiego nie zrobił zrozumcie tępaki,którzy jeszcze go bronią..!A jakby tam waszą mamę załatwił to też byście go bronili..?! Więc trochę się zastanówcie..Bo to i tak jest już pewne że on jej to zrobił..Przecież odciski palców itp na to wskazały..! I już się nie kłóćcie..Bo nie ma sensu..Sprawa jest rozstrzygnięta..A ja osobiście byłam na pogrzebie Pani R.... ;(( Straszne przeżycie..;((Łzy same leciały..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ludzie. Ona była wspaniałą kobietą. Całkowiecie oddana dzieciom. Pomagała innym nie chcąć niczego wzamian. A ten facet ją zabił i nie ma o czym gadać. Również byłem na jej pogrzebie. Pogrzeb jak to pogrzeb, ale był naprawde piękny. Ta osoba miała dużo przyjaciół. Większość poprostu płakała. Taka młoda osoba, a już nie żyje. Straszne. Więc jeszcze raz się powtórze!!! NIE BROŃCIE TEGO FACETA!!! Wszyscy mówią i tomaszowa jak i z józefowa że miał kłopoty z psychiką. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół. Ciociu R. na zawsze będziesz w moim sercu[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich... ku*** nie kluccie sie i nie osadzajcie kto zawinil bo to nie wasz interes od tego jest Bóg jak ktos w niego wierzy..niekture posty naprawde sa zalosne... www.żal.pl KONIEC TEMATU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czasy , ludziom poprostu odp...la .Niebońćmy tacy pewni ze w życiu nam napewno korba nieodwali. Nieznałem ani jej ani jego, jedno jest pewne stało się żle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i już pochowany "powód" ludzie przyszli aż dziw bierze, cała miejscowość i mnóstwo ludzi z okolicy, nawet delegacja ze szkoły gdzie pracował,z boku patrząc to wyglądało jak pogrzeb kogoś "zasłużonego" no właśnie,czy to w pożądku??? nie osądzam niewiem niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. tylko jak do tego wszystkiego ma przysłowie-"jakie zycie taka smierc".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ludzie nic o nich nie wiecie!!!!Jakim prawem wydajecie osądy?[/quote] [quote name='adam' post='190859' date='9.11.2009, 17:01:11']no i już pochowany "powód" ludzie przyszli aż dziw bierze, cała miejscowość i mnóstwo ludzi z okolicy, nawet delegacja ze szkoły gdzie pracował,z boku patrząc to wyglądało jak pogrzeb kogoś "zasłużonego" no właśnie,czy to w pożądku??? nie osądzam niewiem niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. tylko jak do tego wszystkiego ma przysłowie-"jakie zycie taka smierc".
Jeżeli nie znacie tych osób i ich przemyślań to się zamknijcie na tym forum; niekiedy takie osądy są nie do końca uzasadnione, ludzie są po prostu głupi, nie znają przyczyn, a Ci którzy nie żyją sami sobie temu zasłużyli, nie nam to teraz osądząć, bo człowiek się myli i na podstawie tego się uczy, nie wiadomo o co chodziło i takie opinie na pewno nie wpływają pozytywnie na członków pozostałych w rodzinach, nikt nie wie co odczuwają; a takie żerowanie jeszcze bardziej ich pogrąża w smutku: nie ma ludzi idealnych, nie należy oceniać zbyt pochopnie, jedno wydarzenie nie streszcza całego życia; a jeżeli druga osoba nie docenia tego co ma...tak już bywa.....; nie wiemy, co się stało..... POKÓJ Ich Duszy [*]..... To jest oznaka od Boga doceniać tych, którzy NAS kochają i na zawsze tak pozostanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huja wiecie a pier***iie ! zamknac mordy i tyle . przezyjcie to a potem piszcie !! deb***e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie sie od niego odczepcie to był fajny facet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos ich obu zalatwil i noz podzucuil temu na drzewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x-man weź już nie pie*rz!!! Ku**a ch*j wiesz a pierdoły gadasz. Wszystko jest już wyjaśnione. I są mocne dowody na to. Filozof sie wielki znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...